Війна

У Німеччині зробили заяву щодо подальшої допомоги Україні

У Німеччині зробили заяву щодо подальшої допомоги Україні

Фото: Pixabay

Глава МЗС Німеччини Анналена Бербок заявила, що курс федерального уряду з надання військової допомоги Україні у війні проти РФ буде продовжено.

Про це пише “Укрінформ“.

“Ми продовжуватимемо підтримувати Україну доти, доки триватиме ця терористична війна. Тому що в іншому разі це буде кінець України”, – наголосила Бербок.

Вона підкреслила, що “війна закінчиться, коли Путін виведе свої війська”.

Раніше Німеччина зібрала 1 мільярд євро від своїх партнерів для допомоги Україні, а ще близько 400 мільйонів євро може бути виділено з оборонного бюджету країни за умови схвалення Бундестагом наступного тижня.

Також США наступного тижня оголосять про виділення Україні значного пакета озброєнь, проте на практиці Вашингтон, імовірно, відкладе постачання через брак зброї на складах Пентагону.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.