У Парижі авто в’їхало у натовп фанатів після перемоги “ПСЖ” над “Арсеналом”
Фото: pixabay
Після того, як “ПСЖ” переміг “Арсенал” у Парижі автомобіль протаранив кількох уболівальників, які святкували перемогу французького клубу.
Про це повідомили в Le Parisien.
Після матчу в Парижі автомобіль врізався в натовп, збивши кількох футбольних вболівальників.
🇫🇷 In Paris, a driver drove into a crowd of fans – the fans set his car on fire.‼️
PSG’s 2-1 win over Arsenal in the Champions League semi-finals almost ended in tragedy. As fans were walking along the Champs-Élysées celebrating their progress to the final, a black Mercedes… pic.twitter.com/cT7895mrmJ
— Peacemaker (@peacemaket71) May 8, 2025
Щонайменше троє людей отримали травми. В поліції повідомили, що один із них, неповнолітній, був доставлений до лікарні у критичному стані, ще двоє отримали допомогу на місці з травмами середньої тяжкості.
Після того, як авто врізалось в натовп його почали переслідували вболівальники. Згодом авто знайшли спаленим за кілька метрів від місця події.
На відео видно, як пасажир із заднього сидіння залишає автомобіль. За даними джерела в поліції, водій також утік з місця подій.
Наразі доля винуватців невідома, також причини, через які автомобіль врізався в натовп залишаються загадкою.
Раніше, 27 квітня, у канадському місті Ванкувер автомобіль в’їхав у натовп на вуличному фестивалі. На жаль загинули люди.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.