Події

У Парижі авто в’їхало у натовп фанатів після перемоги “ПСЖ” над “Арсеналом”

У Парижі авто в’їхало у натовп фанатів після перемоги “ПСЖ” над “Арсеналом”

Фото: pixabay

Після того, як “ПСЖ” переміг “Арсенал” у Парижі автомобіль протаранив кількох уболівальників, які святкували перемогу французького клубу.

Про це повідомили в Le Parisien.

Після матчу в Парижі автомобіль врізався в натовп, збивши кількох футбольних вболівальників.

Щонайменше троє людей отримали травми. В поліції повідомили,  що один із них, неповнолітній, був доставлений до лікарні у критичному стані, ще двоє отримали допомогу на місці з травмами середньої тяжкості.

Після того, як авто врізалось в натовп його почали переслідували вболівальники. Згодом авто знайшли спаленим за кілька метрів від місця події.

На відео видно, як пасажир із заднього сидіння залишає автомобіль. За даними джерела в поліції, водій також утік з місця подій.

Наразі доля винуватців невідома, також причини, через які автомобіль врізався в натовп залишаються загадкою.

Раніше, 27 квітня, у канадському місті Ванкувер автомобіль в’їхав у натовп на вуличному фестивалі. На жаль загинули люди.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.