Політика

У Росії оголосили про новий раунд переговорів із США: вони відбудуться у Москві

У Росії оголосили про новий раунд переговорів із США: вони відбудуться у Москві

фото: Reuters

Росія та США домовилися про перенесення зі Стамбула до своїх столиць консультацій щодо усунення “подразників” у двосторонніх дипломатичних відносинах. Третій раунд таких перемовин відбудеться “найближчим часом у Москві”.

Про це заявив посол РФ у США Олександр Дарчієв в інтерв’ю росЗМІ, передає Reuters.

У Дарчієва запитали, чи готова адміністрація США налагоджувати відносини із Москвою.

“Процес “одужання” відносин йде вперед, хоча цей рух цілком оборотний” — цинічно сказав Дарчієв. Водночас, він поскаржився на “яструбів” у Конгресі, які нібито створили “антиросійське лоббі”.

Видання зазначає, що через війну в Україні між Москвою та Заходом фіксується найбільша конфронтація з часів холодної війни.

“Адміністрація президента США Дональда Трампа розглядає конфлікт в Україні як проксі-війну між Сполученими Штатами та Росією, і Трамп неодноразово попереджав про ризик його переростання у світову війну” – підкреслили у матеріалі.

Нагадаємо, Кремль, ймовірно, відмовляється від перспективи двосторонніх перемовин зі Сполученими Штатами Америки щодо контролю над озброєннями, щоб домогтися від США превентивних поступок щодо війни в Україні.

Як повідомлялося, в Американському інституті вивчення війни повідомили, що Кремль свідомо формує підґрунтя для розриву міжнародних угод про контроль над озброєннями, намагаючись підготуватися до можливої широкомасштабної конфронтації з НАТО.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.