У Росії заявили про завершення будівництва “Північного потоку-2” в цьому році
Фото: Reuters
Голова ради директорів “Газпрому” Віктор Зубков заявив, що будівництво газопроводу “Північний потік-2” буде завершено цього року.
Про це повідомляють російські ЗМІ.
“Триває активна робота, там залишилося зовсім небагато. Звичайно, цього року він буде закінчений, однозначно. Шкода втраченого часу, але так сталося”, – сказав Зубков.
За його словами, роботи виконано на “90-92%”.
“Північний потік-2” – газопровід з двох ниток. Довжина кожної з них – 1,2 тис. км. Тягнуться вони від порту Усть-Луга (Ленінградська область) до німецького Грайфсвальда. Сукупна потужність газопроводу становитиме 55 млрд куб. м газу на рік.
Нагадаємо, США наклали нові санкції на учасників проєкту будівництва “Північного потоку-2”.
Раніше німецька компанія відмовилась від участі у проєкті “Північний потік-2”.
Також до списку санкцій США потрапило судно, яке будує “Північний потік-2”.
Крім того, США ввели санкції проти Туреччини за співпрацю з РФ.
Натомість Німеччина продовжила дозвіл на прокладку “Північного потоку-2”, але данська компанія відмовилась від участі в проєкті через санкції з боку США.
Повідомлялося, що через санкції США проєкт “Північний потік-2” відмовились сертифікувати.