Політика

У Росії заявили про завершення будівництва “Північного потоку-2” в цьому році

У Росії заявили про завершення будівництва “Північного потоку-2” в цьому році

Фото: Reuters

Голова ради директорів “Газпрому” Віктор Зубков заявив, що будівництво газопроводу “Північний потік-2” буде завершено цього року.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

“Триває активна робота, там залишилося зовсім небагато. Звичайно, цього року він буде закінчений, однозначно. Шкода втраченого часу, але так сталося”, – сказав Зубков.

За його словами, роботи виконано на “90-92%”.

“Північний потік-2” – газопровід з двох ниток. Довжина кожної з них – 1,2 тис. км. Тягнуться вони від порту Усть-Луга (Ленінградська область) до німецького Грайфсвальда. Сукупна потужність газопроводу становитиме 55 млрд куб. м газу на рік.

Нагадаємо, США наклали нові санкції на учасників проєкту будівництва “Північного потоку-2”.

Раніше німецька компанія відмовилась від участі у проєкті “Північний потік-2”. 

Також до списку санкцій США потрапило  судно, яке будує “Північний потік-2”. 

Крім того, США ввели санкції проти Туреччини за співпрацю з РФ.

Натомість Німеччина продовжила дозвіл на прокладку “Північного потоку-2”, але данська компанія відмовилась від участі в проєкті через санкції з боку США.

Повідомлялося, що через санкції США проєкт “Північний потік-2” відмовились сертифікувати. 

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.