Війна

У російському Енгельсі вже третій день палає нафтобаза

У російському Енгельсі вже третій день палає нафтобаза

Нафтобаза “Комбінат Кристал” у місті Енгельс Саратовської області третій день горить після атаки безпілотників.

Про це повідомляє Astra.

Вогонь продовжує вирувати на нафтобазі “Кристал в Енгельсі”, де розташована база стратегічної авіації РФ. Чорний дим з місця влучання видно з різних куточків міста.

Російські чиновники намагаються заспокоїти жителів Енгельса, що через цю пожежу повітря нібито не забруднене.

“Фахівці Росспоживнагляду в постійному режимі продовжують моніторинг стану повітря. Аналіз відібраних сьогодні проб не виявив перевищення концентрації шкідливих речовин в межах житлової забудови на території Енгельса. Відбір проб буде проводитися до повної ліквідації загоряння”, – заявила влада регіону.

Нагадаємо, що у Росії заявили, що з вечора суботи до ранку неділі території РФ та окупований Крим нібито атакували понад 60 “українських безпілотників”.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.