У Києві горіла будівля колишнього дитсадка, де проживали безхатьки
У Києві на вулиці Дмитрівській сталася пожежа. Горіла двоповерхова будівля дитячого садка.
Про це повідомили в головному управлінні державної служби з надзвичайних ситуацій в Україні у Facebook.
“Пожежа сталася у відселеній 2-поверховій будівлі дитячого садка. Площа пожежі становила орієнтовно 200 кв. М” ,- ідеться в повідомленні.
Локалізувати пожежу вдалося о 18:06. Ліквідували вогонь о 18:26.
Відомо, що на місці пожежі працювало 6 одиниць основної та спецтехніки, а задіяно було 26 чоловік особового складу.
“Існує ймовірність, що в будівлі проживали безхатьки”, – додали в ДСНС.
Жодна особа під час пожежі не постраждала.
Наразі встановлюються причини займання.
Раніше “Прямий” повідомляв, що у Миколаївській області сталася пожежа на пшеничному полі, вогонь знищив 4,5 га пшениці.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.