Новини

У Києві горіла будівля колишнього дитсадка, де проживали безхатьки

У Києві горіла будівля колишнього дитсадка, де проживали безхатьки

У Києві на вулиці Дмитрівській сталася пожежа. Горіла двоповерхова будівля дитячого садка.

Про це повідомили в головному управлінні державної служби з надзвичайних ситуацій в Україні у Facebook.

“Пожежа сталася у відселеній 2-поверховій будівлі дитячого садка. Площа пожежі становила орієнтовно 200 кв. М” ,- ідеться в повідомленні.

Локалізувати пожежу вдалося о 18:06. Ліквідували вогонь о 18:26.

Відомо, що на місці пожежі працювало 6 одиниць основної та спецтехніки, а задіяно було 26 чоловік особового складу.

“Існує ймовірність, що в будівлі проживали безхатьки”, – додали в ДСНС.
Жодна особа під час пожежі не постраждала.

Наразі  встановлюються причини займання.

Раніше “Прямий” повідомляв, що у Миколаївській області сталася пожежа на пшеничному полі, вогонь знищив 4,5 га пшениці.





Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.