Новини

У США розбився медичний вертоліт, є загиблі

У США розбився медичний вертоліт, є загиблі

На півночі американського штату Вісконсен розбився медичний вертоліт. На борту було троє людей, всі загинули, передає “Прямий”.

Пацієнтів на борту вертольота не було. Аварія сталась у лісистій та заболоченій місцевості за 20 км до місця призначення.

У пошуковій операції брали участь вісім екстренних служб. У компанії, яка є власником вертольоту, повідомили про призупинку всіх польотів, доки не з’ясують причини інциденту.

Як повідомляв “Прямий”, у Кривому Розі сталась аварія в шахті, внаслідок якої загинув один гірник.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.