У США розбився медичний вертоліт, є загиблі
На півночі американського штату Вісконсен розбився медичний вертоліт. На борту було троє людей, всі загинули, передає “Прямий”.
Пацієнтів на борту вертольота не було. Аварія сталась у лісистій та заболоченій місцевості за 20 км до місця призначення.
У пошуковій операції брали участь вісім екстренних служб. У компанії, яка є власником вертольоту, повідомили про призупинку всіх польотів, доки не з’ясують причини інциденту.
Як повідомляв “Прямий”, у Кривому Розі сталась аварія в шахті, внаслідок якої загинув один гірник.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.