У Таджикістані в горах упав гелікоптер: п’ятеро загиблих
Унаслідок жорсткої посадки гелікоптера у Таджикистані у горах Паміру загинули п’ять людей, серед яких троє російських альпіністів і двоє членів екіпажу.
Про це повідомляє Радіо свобода.
“Ще 12 альпіністам, переважно з Росії, і одному членові екіпажу, які зазнали тілесних ушкоджень різного ступеня тяжкості, надають медичну допомогу. Їх евакуювали в найближчу лікарню”, – ідеться в повідомленні.
За інформацією комітету з надзвичайних ситуацій Таджикистану, гелікоптер Мі-8 здійснив жорстку посадку на висоті 4500 метрів – він перевозив альпіністів, які здійснили сходження на пік Ісмаїла Самані, в базовий табір, у низинах льодовика Фортамбек.
Попередньо інцендент пов’язують із поганими погодними умовами.
Посольство Росії в Таджикистані наразі не підтверджувало громадянство загиблих.
На борту вертольота було 15 альпіністів: 13 громадян Росії, один громадянин Білорусі, один громадянин Іспанії, а також троє членів екіпажу.
Раніше “Прямий” повідомляв, що у Лаосі унаслідок руйнування греблі загинуло 19 осіб, тисячі потребують порятунку.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.