У велетенській кількості було продано патронів закордон всіма попередніми міністрами оборони – Палій
Українським військам досі не вистачало усіх видів боєприпасів, кокрім патронів для звичайних автоматів.
Про це у програмі “Ситуація” на телеканалі “Прямий” заявив політолог Олександр Палій.
“Наскільки я розумію, проблем немає з патронами для звичайних автоматів 5,45 і 7,62, яких залишилось з радянських часів достатньо велика кількість. Більше того, за часи незалежності цих патронів було продано неймовірна кількість за кордон. Мабуть, в кожну комаху на Землі можна було влучити цими патронами…У велетенській кількості було продано всіма попередніми міністрами оборони. І попри це в Україні їх залишилась достатня кількість. Основна проблема – це з патронами для снайперських рушниць та з іншими боєприпасами, які використовуються піхотою, крім автоматних”, – зазначив він.
Нагадаємо, сьогодні, 9 серпня, президент України Петро Порошенко заявив, що оборонна промисловість України готова до серійного виробництва найдефіцитніших боєприпасів для української армії.
Раніше державне підприємство “Укроборонпром” розпочало серійне виробництво боєприпасів за стандартами НАТО.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.