Світ

У Вільнюсі встановили сміттєві урни для “радянської ностальгії” та червоних гвоздик

У Вільнюсі встановили сміттєві урни для “радянської ностальгії” та червоних гвоздик

Фото: Valdas Benkunskas

У Вільнюсі підготувались до “Дня перемоги” та розмістили в місті сміттєві урни для  “радянської ностальгії” та червоних гвоздик.

Про це повідомив мер міста на своїй сторінці в Facebook.

“Москва сьогодні святкує День перемоги пропаганди. В нашій історії цей день уособлює ще одну окупацію. В цей день у Литві ще активніше активізуються ворожі сили. Вони влаштовують провокації, поширюють брехню, розділяють суспільство, відзначаючи 80-річчя, сьогодні ми серйозно готові, як ніколи”, – написав Бенкунскаса.

Фото: Valdas Benkunskas

Він зазначив, що влада міста підготувала багато місць для червоних гвоздик та радянської ностальгії.

Він також додав, що пропаганда про “звільнення”, а насправді про окупацію Литви має йти туди, де їй місце.

“Запрошую всіх залишатися критичними та відзначити День Європи”, – йдеться в повідомленні мера Вільнюса.

Раніше в естонському місті Нарва напроти кордону з Росією вивісили плакат з зображенням “Путлера”, чим привітали росіян з “Днем перемоги”.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.