Війна

Удар по Тернополю: кількість постраждалих зросла до 11

Удар по Тернополю: кількість постраждалих зросла до 11

Фото: ДСНС

У Тернополі кількість постраждалих внаслідок російської атаки зросла до 11 осіб, із них 6 – це співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС).

Про це повідомила пресслужба ДСНС.

“До 11 осіб зросла кількість постраждалих внаслідок російської атаки Тернополя. З них – 6 співробітників ДСНС”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що 6 червня російська окупаційна армія атакувала Київ безпілотниками й ракетами.

Також росіяни атакували Луцьк Волинської області. Там кількість постраждалих внаслідок російської комбінованої атаки зросла до 15 осіб.

А ще російські окупаційні війська в ніч на 6 червня атакували Тернопіль. Кількість постраждали зросла до 10 осіб.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.