Україна не розглядає питання введення миротворців ООН на Донбас – Арестович
Наразі не розглядається питання розміщення на Донбасі миротворців ООН. Українська сторона пропонує в чотири рази збільшити склад місії ОБСЄ.
Про це заявив на брифінгу радник української делегації у Тристоронній контактній групі Олексій Арестович.
“Ми кажемо про збільшення складу місії ОБСЄ в чотири рази”, – сказав він.
Арестович зазначив що питання миротворців ООН поки не розглядають, бо Росія має право вето в цій організації, так ситуація може затягнутись ще на рік.
Нагадаємо, представники Росії у ТКГ підтримали план спільних дій щодо Донбасу, який запропонували бойовики.
Українська делегація в ТКГ представила п’ять основних пунктів “Плану дій по Донбасу”. Також за словами Леоніда Кравчука цей план передбачає: демілітаризацію ОРДЛО на початку 2021 року, контроль кордону і місцеві вибори не пізніше 31 березня 2021 року.
Крім того, окупаційна влада висунула вимоги для обміну полоненими.
Раніше Російська Федерація у ТКГ перейшла до обговорення українського плану щодо Донбасу.
Нагадаємо, Леонід Кравчук також запропонував змінити послідовність виконання пунктів Мінських домовленостей.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.