Політика

Україна не розглядає питання введення миротворців ООН на Донбас – Арестович

Україна не розглядає питання введення миротворців ООН на Донбас – Арестович

Наразі не розглядається питання розміщення на Донбасі миротворців ООН. Українська сторона пропонує в чотири рази збільшити склад місії ОБСЄ.

Про це заявив на брифінгу радник української делегації у Тристоронній контактній групі Олексій Арестович.

“Ми кажемо про збільшення складу місії ОБСЄ в чотири рази”, – сказав він.

Арестович зазначив що питання миротворців ООН поки не розглядають, бо Росія має право вето в цій організації, так ситуація може затягнутись ще на рік.

Нагадаємо, представники Росії у ТКГ підтримали план спільних дій щодо Донбасу, який запропонували бойовики.

Українська делегація в ТКГ представила п’ять основних пунктів “Плану дій по Донбасу”. Також за словами Леоніда Кравчука цей план передбачає: демілітаризацію ОРДЛО на початку 2021 року, контроль кордону і місцеві вибори не пізніше 31 березня 2021 року.

Крім того, окупаційна влада висунула вимоги для обміну полоненими. 

Раніше Російська Федерація у ТКГ перейшла до обговорення українського плану щодо Донбасу.

Нагадаємо, Леонід Кравчук також запропонував змінити послідовність виконання пунктів Мінських домовленостей.

“ПЛАН КРАВЧУКА” ПО ДОНБАСУ ВТЯГУЄ УКРАЇНУ В ЧЕРГОВУ АВАНТЮРУ І ПО СУТІ ЛЕГІТИМІЗУЄ БОЙОВИКІВ – ГЕРАЩЕНКО

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.