Суспільство

Українців почнуть сповіщати про перебування в приміщенні з хворими на коронавірус – Шмигаль

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що найближчим часом українців почнуть сповіщати, що вони перебували в одному приміщенні із хворим на коронавірус.

Про це Шмигаль розповів під час засідання Кабінету міністрів 18 листопада.

Він зазначив, що уряд впровадить низку додаткових цифрових інструментів, які мають допомогти у боротьбі з пандемією.

“Це і електронний запис на ПЛР-тест, і додатковий контроль на самоізоляції завдяки додатку “Дій вдома”. І національна система QR-код, яка фактично буде сповіщати громадян, що вони були в одному приміщенні з людиною”, – наголосив Шмигаль.

Він додав, що Україна буде однією з перших країн світу, яка буде використовувати такі засоби.

Нагадаємо, що в Україні станом на 18 листопада 2020 року підтверджено 12 496 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Зокрема, захворіли 535 дітей та 529 медпрацівників.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.