Суспільство

Україну лихоманить від потужних магнітних бур: коли сонячна активність піде на спад

Україну лихоманить від потужних магнітних бур: коли сонячна активність піде на спад

Фото: pixabay

У п’ятницю, 28 березня, було зафіксовано потужну магнітну бурю, з червоним рівнем впливу, яка накрила Землю.

Про це повідомили в Meteoagent.

Від початку березня фіксується висока сонячна активність, до жовтого рівня впливу, за шкалою К-індексу, вона опустилася лише 15 березня. Відомо, що вже понад десяти днів – від 16 березня, на Сонці фіксують сильну активність, яка викликає потужні магнітні бурі.

У п’ятницю, 28 березня, на Землю впливає сильна магнітна буря з оцінкою 5 за К-індексом. Експерти прогнозують припинення сонячної активності з 30 березня.

Фото: Meteoagent

Зазначимо, що дані можуть змінитися, адже дані оновлюють кожні три години.

Магнітні бурі можуть спричинити проблеми зі здоров’ям, такі як:

  • зміни кровотоку;
  • серцеву аритмію;
  • серцево-судинні захворювання;
  • епілептичні напади;
  • підвищення артеріального тиску;
  • збільшення кількості випадків смерті від інфаркту міокарда.

Лікарі закликають в дні, коли магнітні бурі впливають на людей утриматись від вживання кави, алкоголю, сигарет та енергетиків. Також слід виключити з раціону жирну, смажену, гостру та солону їжу й уникати фізичних вправ, стресу та конфліктів. Це допоможе метеозалежним людям легше пережити геомагнітний вплив.

Раніше повідомлялось про зростання сонячної активності, що визвало у березні серію магнітних бур різної інтенсивності.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.