Україну лихоманить від потужних магнітних бур: коли сонячна активність піде на спад
Фото: pixabay
У п’ятницю, 28 березня, було зафіксовано потужну магнітну бурю, з червоним рівнем впливу, яка накрила Землю.
Про це повідомили в Meteoagent.
Від початку березня фіксується висока сонячна активність, до жовтого рівня впливу, за шкалою К-індексу, вона опустилася лише 15 березня. Відомо, що вже понад десяти днів – від 16 березня, на Сонці фіксують сильну активність, яка викликає потужні магнітні бурі.
У п’ятницю, 28 березня, на Землю впливає сильна магнітна буря з оцінкою 5 за К-індексом. Експерти прогнозують припинення сонячної активності з 30 березня.
Зазначимо, що дані можуть змінитися, адже дані оновлюють кожні три години.
Магнітні бурі можуть спричинити проблеми зі здоров’ям, такі як:
- зміни кровотоку;
- серцеву аритмію;
- серцево-судинні захворювання;
- епілептичні напади;
- підвищення артеріального тиску;
- збільшення кількості випадків смерті від інфаркту міокарда.
Лікарі закликають в дні, коли магнітні бурі впливають на людей утриматись від вживання кави, алкоголю, сигарет та енергетиків. Також слід виключити з раціону жирну, смажену, гостру та солону їжу й уникати фізичних вправ, стресу та конфліктів. Це допоможе метеозалежним людям легше пережити геомагнітний вплив.
Раніше повідомлялось про зростання сонячної активності, що визвало у березні серію магнітних бур різної інтенсивності.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.