Україна екстрадувала до США хакера, якого розшукувало ФБР
Фото: Pixabay
Україна за спрощеною процедурою екстрадувала до США кіберзлочинця, який переховувався від ФБР у Києві.
Про це провідомляє пресслужба Генпрокуратури.
Це перша екстрадиція з України до США у спрощеному порядку, заявляє ГПУ.
32-річного громадянина Литовської Республіки, який перебував у міжнародному розшуку, затримали у Києві у жовтні. В листопаді, за клопотанням прокуратури Києва, суд застосував до нього екстрадиційний арешт.
Чоловіка підозрюють у викраденні 6 мільйонів доларів США з рахунків американських фінансових установ, заволодінні персональними даними та легалізації доходів одержаних злочинним шляхом.
Раніше повідомлялося, що на Дніпропетровщині СБУ затримала мешканця міста Кам’янське, який за завданням спецслужб РФ поширював у соціальних мережах публічні заклики до вчинення терористичних актів у день Гідності та Свободи.
Читайте також: Спецслужби Російської Федерації намагались завербувати українця, який приїжджав до Росії, щоб відвідати родичів.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.