Новини

Українських миротворців в Конго нагородили медалями “За службу миру”

Українських миротворців  в Конго нагородили медалями “За службу миру”

У Демократичній Республіці Конго військовослужбовців 18 окремого вертолітного загону Місії ООН зі стабілізації нагороджено медалями ООН “За службу миру”.

Про це повідомили в Міністерстві оборони України.

“Ця подія є важливою для всіх національних контингентів Місії ООН зі стабілізації в ДР Конго, під час якої відзначають миротворців за їх внесок у підтриманні миру в гарячих точках світу”, – ідеться в повідомленні.

У міністерстві також додали, що на даний час український національний контингент вертолітного загону виконує завдання щодо вогневої підтримки наземних сил, озброєного супроводження, перегрупування сил, підтримки пошуково-рятувальних та десантних операцій, медичного перевезення, патрулювання та спостереження.

Усі завдання, які ставляться керівництвом Місії ООН зі стабілізації в ДР Конго перед загоном виконуються в повному об’ємі та в встановлені терміни.

”Українські миротворці з честю виконують шляхетну та відповідальну місію із забезпечення миру і стабільності на конголезькій землі”, – відзначив у своєму зверненні до українських миротворців командувач Місії ООН зі стабілізації в ДР Конго генерал-лейтенант Філхо.

Раніше “Прямий” повідомляв, що патрульного поліцейського Дмитра Кірієнка, загиблого під час стрілянини в Харкові, посмертно нагородили орденом “За мужність” ІІІ ступеня – відповідний наказ видав президент України Петро Порошенко.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.