Новини

Український військовий втік на територію підконтрольну бойовикам “ДНР”

Український військовий втік на територію підконтрольну бойовикам “ДНР”

Один із військовослужбовців Об’єднаних сил, який зник в районі населеного пункту Широкине неподалік Маріуполя, перейшов на непідконтрольну територію.

Про це 3 травня повідомляє прес-центр Операції Об’єднаних сил.

Так, під час з’ясування обставин встановлено, що військовослужбовець самостійно залишив бойову позицію.

“Скориставшись обстрілом сусіднього взводного опорного пункту російсько-терористичними військами, він зник з поля зору товаришів та перетнув лінію зіткнення. Причиною самовільного залишення підрозділу стали борги в декілька десятків тисяч гривень”, – заявили у прес-центрі.

За даними розвідки, тепер спецслужби російсько-терористичних військ примушують військовослужбовця дати публічне інтерв’ю з метою дискредитації Об’єднаних сил та бригади морської піхоти.

Нагадаємо, 2 травня на Донбасі внаслідок обстрілів постраждали троє українських військових.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.