Українці почали більше подорожувати до Євросоюзу поїздом
За перше півріччя цього року “Укрзалізниця” перевезла майже 187 тис. пасажирів до країн ЄС, у зворотному напрямку – 111 тис. осіб, що більш ніж у два рази перевищує відповідні показники минулого року.
Про це повідомляє прес-служба “УЗ”.
Минулого року за перше півріччя в країни ЄС було придбано майже 81 тис. квитків, у зворотному напрямку – 47 тис. квитків.
“Те, що ми перевезли пасажирів на 100 тисяч більше, ніж за цей же період у минулому році, – яскравий приклад успішної та ефективної роботи ПАТ “Укрзалізниця” в організації таких перевезень. Ми реалізували лояльну та виважену тарифну політику.І як приклад: поїзди до Варшави та Перемишля завантажені практично на 90%”, – повідомив в.о. голови правління ПАТ “Укрзалізниця” Євген Кравцов.
Аналіз заселеності поїздів показує, що найпопулярнішим напрямком залишається Київ – Перемишль. У напрямку Польщі поїзд № 715 курсує завантаженим на 92%, а поїзд № 705 – на 57%. Загалом за 6 місяців цього року Укрзалізниця перевезла майже 132 тисячі пасажирів до Перемишля проти 58 тис. пасажирів – показника 6 місяців минулого року.
Також великим попитом користується поїзд № 67 Київ – Варшава, яким скористалося майже 13 тис. пасажирів, а поїзд у середньому заповнений на 82%.
Раніше “Прямий” повідомляв, що квитки на потяги “Укрзалізниці” подорожчали з 1 червня на 6% у зв’язку з настанням літнього сезону.
“Укрзалізниця” призначила 23 додаткових потягів, які курсуватимуть переважно в напрямку Чорного та Азовського морів.
Також “Укрзалізниця” у нічних поїздах введе для пасажирів меню з повноцінним харчуванням. Придбати страви пасажири зможуть при оформленні квитка чи безпосередньо під час подорожі.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.