Суспільство

“Укрзалізниця” запустила продаж студентських і дитячих квитків через чат-боти

“Укрзалізниця” запустила продаж студентських і дитячих квитків через чат-боти

Фото: Facebook

Компанія “Укрзалізниця” запустила продаж пільгових квитків на поїзди Інтерсіті+ через чат-боти. Квиток зі знижкою можна оформити на дитину або студента.

Про це йдеться на сайті УЗ.

Так, з 5 лютого в чат-ботах “Укрзалізниці” у Viber і Telegram з’явилася можливість покупки пільгових студентських та дитячих квитків на поїзди Інтерсіті+.

“Всього з початку роботи чат-бота кількість його користувачів досягла 74 тисяч, 80% від цієї кількості користувалися чат-ботом у Viber. Всього було заброньовано близько 1,2 тисячі квитків. Кожен п’ятий клієнт використовував для оплати Apple Pay або Google Pay”, – йдеться у повідомленні.

У компанії нагадали, що з 12 січня придбати квиток на поїзд можна через чат-боти в Viber і Telegram.

Читайте також: як відбувається “розпил” державних коштів на очах Наглядової ради “Укрзалізниці”.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.