Спорт

УЄФА вшанувала пам’ять ліквідованого російського найманця

УЄФА вшанувала пам’ять ліквідованого російського найманця

Олексій Бугаєв

На конгресі УЄФА в Белграді вшанували пам’ять російських футболістів, які померли у 2024 році, зокрема, серед них Бугаєв, якого ліквідували ЗСУ.

Про це повідомили в Tribuna.

Серед тих, кого вшановували УЄФА, опинився колишній футболіст збірної Росії Олексій Бугаєв, якого ЗСУ ліквідували на війні в Україні.

Відомо, що Олексій Бугаєв потрапив до тюрми у РФ через зберігання наркотиків. Під час ув’язнення він вирішив підписати контракт із російською армією та згодом був ліквідований в Україні.

Перед процедурою вшанування пам’яті президент УЄФА Александер Чеферін сказав: “Я б хотів запросити вас зробити хвилину мовчання в пам’ять про членів європейської футбольної родини, які пішли з життя з моменту нашої останньої зустрічі”.

УЄФА

Протягом хвилини мовчання вшанували також померлих українських футбольних діячів – Михайла Фоменка, Анатолія Конькова, Володимира Лазаренка та Андрія Щепотьєва.

Раніше повідомлялось, що в УЄФА готуються до повернення Росії у європейський футбол.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.