В Естонії водіям, які перевищують швидкість, почали роздавати картки донора органів
В Естонії автоінспекція з метою знизити кількість випадків перевищення швидкості на дорозі виписує традиційний штраф, а ще видає картку донора органів.
Про це повідомляє Reuters.
У Естонії, порівняно з іншими членами Європейського Союзу, порушення швидкісного режиму трапляються чи не найчастіше: 12-15% всіх водіїв країни штрафували за перевищення швидкості.
У поліції пояснюють, що не мають наміру збільшити кількість донорів, але мета експерименту – зменшення кількості жертв на дорогах.
“Ми не очікуємо, що кампанія збільшить кількість донорів органів, але ми сподіваємося, що буде менше смертей і це змусить людей задуматися”, – сказав начальник поліції міста Пярну Андрес Сінімері.
“Я думаю це дуже добре і дуже корисно”, – зазначила водій Імре Аійа, яку зупинили за перевищення швидкості.
Відзначається, що кампанія триватиме близько місяця.
Нагадаємо, що в Україні з 8 жовтня 2018 року в місцях концентрації ДТП та на аварійно-небезпечних ділянках доріг міжнародного значення патрульні поліцейські почнуть використовувати засоби для контролю за дотриманням водіями встановлених швидкісних режимів – пристрої вимірювання швидкості TruCam.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.