Нацполіція і СБУ провели обшук в Ісламському культурному центрі у Києві
В Ісламському культурному центрі в Києві правоохоронці провели обшук і вилучили нібито заборонену літературу.
Про це повідомив муфтій Духовного управління мусульман України Саїд Ісмагілов.
“Сьогодні в 6.30 ранку СБУ, поліція та представник прокуратури зі своїми понятими, загальною кількістю приблизно 20 осіб приїхали з обшуком до Ісламського культурного центру в Києві, заблокувала як проїзд до мечеті, так і вхід до двору мечеті. На місці в ранковий час був присутній лише охоронець. Була пред’явлена постанова на обшук та на пошук літератури “що пропагує культ насильства і жорстокості, расову, національну чи релігійну нетерпимість та дискримінацію”, – повідомив він.
За його словами, охоронцю заборонили зробити телефонний дзвінок, покликати інших понятих або ж викликати співробітників Центру.
“Компанія силовиків разом з понятими розділилась на кілька груп, а охоронець фізично міг знаходитись лише з однією групою. Поки він за вимогою відкривав бібліотеку та гімназію, інша група за допомогою лома виломали двері в книжкову крамницю і проводили там обшук без представників Ісламського культурного центру. Були підкинуті в книжкову крамницю, та до вчительскої кімнати у гімназії, загальною кількістю вісім книжок, що потім пред’явили охоронцю як вилучені докази.
В цей же час відбувався обшук у квартирі відповідального за бібліотеку – шейха Таріка Сархана, де під морозильну камеру були підкинуті дві книжки, а потім вилучені та пред’явлені у якості доказів”, – повідомив він.
Саїд Ісмагілов заявив, що такі обшуки менше ніж за рік відбуваються втретє.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.