Суспільство

В Одесі чоловік з ножами напав на правоохоронців

В Одесі чоловік з ножами напав на правоохоронців

Фото: пресслужба Нацполіції

У п’ятницю, 2 травня, в Одесі чоловік з двома ножами напав на правоохоронців, які несли службу з охорони громадського порядку.

Про це повідомили в Головному управлінні Нацполіції в Одеській області.

Інцидент стався на Куликовому полі. Нападник кинувся на співробітників поліції, завдавши їм ножових поранень. Внаслідок цього їх ушпиталили.

Також з пораненнями ушпиталили нападника. Його поранив один з правоохоронців, який застосував табельну вогнепальну зброю для відбиття нападу та затримання чоловіка.

Наразі на місці події працює слідчо-оперативна група.

До Єдиного реєстру досудових розслідувань правоохоронці внесли відомості за фактом замаху на життя працівника правоохоронного органу.

Нагадаємо, вранці 27 квітня у Миколаєві чоловік влаштував стрілянину після зауваження щодо стану алкогольного сп’яніння та непристойної поведінки у громадському місці.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.