В Росії відреагували на можливі санкції ЄС
Фото: Рixabay
Міністерство закордонних справ Росії прокоментувало рішення Ради ЄС щодо підготовки нових санкцій проти Москви через ситуацію з Олексієм Навальним.
Про це йдеться у заяві на сайті російського МЗС.
“Викликає розчарування прийняте Радою ЄС із закордонних справ 22 лютого під надуманим приводом рішення про підготовку нових протиправних односторонніх обмежень щодо російських громадян”, – заявили в МЗС.
Крім того, у Росії вважають “категорично неприйнятними” вимоги про звільнення опозиціонера Навального, якого “засудили за економічні злочини відповідно до російського законодавства”.
“У міжнародній практиці подібне називається втручанням у внутрішні справи суверенної держави. Однак в Євросоюзі, очевидно, не бажають слідувати етики міждержавних відносин”, – наголосили в російському міністерстві.
Нагадаємо, що очільники МЗС країн-членів Євросоюзу домовилися про санкції проти Росії за засудження опозиціонера Олексія Навального, санкційні списки будуть готові у березні.
20 лютого Московський суд залишив Олексія Навального під вартою.
Європейський суд з прав людини вимагає від російської влади негайно звільнити з-під варти Олексія Навального.
Як відомо, 2 лютого російського опозиційного політика Олексія Навального відправили у колонію на 3,5 роки.
Крім того, західні політики та організації відреагували на ув’язнення російського політика Олексія Навального і вимагають його негайного звільнення.
Також стало відомо, що Навальний відбуватиме ув’язнення в одній з колоній Центрального округу РФ.