В Росії учень проткнув себе кинджалом під час спектаклю “Отелло”
В Іваново (Росія) порушено кримінальну справу після того, як місцевий школяр завдав собі поранення під час вистави.
Про це пише “Медуза“.
Виконуючи роль Отелло, десятикласник встромив в себе кинджал, який виявився не бутафорським. Справу порушено за статтею про заподіяння тяжкої шкоди здоров’ю.
Інцидент стався 23 квітня в Іванівському державному університеті під час “Шекспірівських читань”. Там ставили фрагменти з “Короля Ліра” і “Отелло”. 16-річний школяр повинен був зіграти сцену, де Отелло після вбивства Дездемони здійснює самогубство.
Він встромив ніж у себе, а потім схопився за бік. У школяра пішла кров і йому викликали “швидку допомогу”.
За інформацією Слідчого комітету, справжній кинджал на спектакль принесла вчителька школяра. Чому вона це зробила, невідомо.
Як повідомляв “Прямий”, в Башкирії учень з ножем напав на викладача та інших школярів. Постраждала вчителька інформатики і дві учениці.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.