Економіка

В Україні до 80% зросли тарифи на розподіл газу

В Україні до 80% зросли тарифи на розподіл газу
Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), затвердила підвищення тарифів на розподіл газу з 1 січня 2021 року: в середньому ціни зростуть на 80%.

Таке рішення було ухвалене на засіданні регулятора у грудні 2020 року.

Зокрема, тариф “Київоблгазу” зросте з 0,81 грн до 1,55 грн за кубометр (без ПДВ), “Київгазу” – з 0,28 грн до 0,32 грн, “Одесагазу” – з 0,79 грн до 0,89 грн, “Полтавагазу” – з 1,09 грн до 2,07 грн, “Херсонгазу” – з 0,94 грн до 1,8 грн, “Луганськгазу” – з 0,92 грн до 1,13 грн за кубометр.

Як пояснии у НКРЕКП, при розрахунку тарифів на послуги розподілу природного газу була врахована необхідність компенсації недоотриманої тарифної виручки облгазів за 2015-2019 роки, а також компенсація витрат, пов’язаних з різницею в цінах при закупівлі в 2015-2019 роках природного газу, необхідного для забезпечення виробничо-технологічних потреб.

Нагадаємо, “Нафтогаз” значно підвищив ціни на газ для населення та для виробників тепла.

Раніше у “Нафтогазі” попередили про зростання ціни на газ.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.