В Україні почали робити щеплення препаратом Pfizer
Фото: Reuters
18 квітня на Київщині почали робити щеплення проти коронавірусу вакциною Pfizer-BioNTech.
Про це повідомляє пресслужба Київської обласної держадміністрації.
“Вчора наша область отримала перші 1170 доз вакцини від Pfizer-BioNTech, а сьогодні ми вже почали її використовувати. Призначена вона насамперед для працівників і мешканців будинків для людей похилого віку. Туди, згідно з визначеним графіком, виїжджатимуть наші мобільні бригади й проводитимуть щеплення”, – резюмував очільник Київської облдержадміністрації Василь Володін.
У пресслужбі додали, що щеплення мають отримати 78 працівників і 42 мешканців Бородянського психоневрологічного інтернату, після них – 84 працівники та 12 мешканців Білоцерківського психоневрологічного інтернату.
Крім того, однією з перших в регіоні щеплення вакциною від Pfizer-BioNTech вже зробили в. о. директора Бородянського психоневрологічного інтернату з геріатричним відділенням Інні Іваненко.
Нагадаємо, у ЦГЗ заявили, що друга доза вакцини Pfizer резервується відразу після першого щеплення.
Як відомо, 16 квітня Україна отримала першу партію вакцини Pfizer проти коронавірусу.
Раніше у МОЗ пояснили, що щеплення вакциною Pfizer почнеться з будинків для літніх людей.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.