Новини

Від Росії може нічого не залишитись – Огризко про наслідки відмови РФ йти на компроміс в питанні миротворців

Від Росії може нічого не залишитись – Огризко про наслідки відмови РФ йти на компроміс в питанні миротворців

Миротворці ООН на Донбасі

Якщо Російська Федерація відмовиться знаходити компроміс з Україною та Європою в питанні ведення миротворчої місії ООН на Донбас, то РФ може отримати санкції, які зруйнують її економіку.

Про це в ефірі “Прямого” в ток-шоу “Ехо України” заявив міністр закордонних справ України 2007-2009 рр. Володимир Огризко.

“Тепер наступає “час Ч”, я би так його назвав. Коли західні країни, оскільки вони вже зрозуміли, що це потрібно, одним фронтом з нами скажуть пану Путіну: шановний Володимир Володимировичу, у вас є дві опції – або погоджуватися на нормальний план, або ми почнемо вас, вибачте на слові, придушувати. Спочатку малими силами, потім більшими, а потім ще більшими”, – наголосив він.

На думку Огризка, у підсумку від Росії може нічого не залишитися.

“Тому в нього (у президента РФ Путіна – ред.) через певний час виникне дилема: або піти на цей нормальний варіант, або отримати такі санкції, які зруйнують економіку Російської Федерації. І тут треба буде вибирати”, – наголосив він.

Нагадаємо, раніше Євген Марчук заявив про досягнення Україною та Росією компромісу щодо складу миротворчої місії на окупованому Донбасі.

Раніше спецпредставник США по Україні Курт Волкер назвав країни, які погодились взяти участь в миротворчій місії на Донбасі.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.