Всі заклади Балаклії працюють у штатному режимі, до міста прибула місія ОБСЄ – кореспондент “Прямого”

Всі заклади Балаклії працюють у штатному режимі, до міста прибула місія ОБСЄ – кореспондент “Прямого”

У Балаклії всі заклади, крамниці, кафе та державні установи працюють у штатному режимі. Люди вирішують буденні проблеми. У місті перебувають представники ОБСЄ.

Про це повідомляє кореспондент “Прямого” Олена Курбанова.

“Ми підтверджуємо, що всі заклади, крамниці, кафе та державні установи працюють у штатному режимі. Люди вирішують буденні проблеми. У місті перебувають представники ОБСЄ, які обговорювали з місцевою владою питання безпеки та ліквідації наслідків”, – повідомила кореспондент.

Їй також вдалось поспілкуватись з місцевими мешканцями.

“Подумали, що це грім десь, потім побачили дим. Нічого не літало, страшно не було”, – каже місцева мешканка.

“Я працівник Збройних сил. Масово люди поїхали через страх. Оскільки ми працюємо там (на складах – ред.), ми знаємо, що там не буде нічого глобального. Тому ми не поїхали”, – розповіла жінка.

Детальніше у сюжеті:

Вибухи та евакуація у Балаклії: читайте на “Прямому” всі подробиці.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.