Всі заклади Балаклії працюють у штатному режимі, до міста прибула місія ОБСЄ – кореспондент “Прямого”
У Балаклії всі заклади, крамниці, кафе та державні установи працюють у штатному режимі. Люди вирішують буденні проблеми. У місті перебувають представники ОБСЄ.
Про це повідомляє кореспондент “Прямого” Олена Курбанова.
“Ми підтверджуємо, що всі заклади, крамниці, кафе та державні установи працюють у штатному режимі. Люди вирішують буденні проблеми. У місті перебувають представники ОБСЄ, які обговорювали з місцевою владою питання безпеки та ліквідації наслідків”, – повідомила кореспондент.
Їй також вдалось поспілкуватись з місцевими мешканцями.
“Подумали, що це грім десь, потім побачили дим. Нічого не літало, страшно не було”, – каже місцева мешканка.
“Я працівник Збройних сил. Масово люди поїхали через страх. Оскільки ми працюємо там (на складах – ред.), ми знаємо, що там не буде нічого глобального. Тому ми не поїхали”, – розповіла жінка.
Детальніше у сюжеті:
Вибухи та евакуація у Балаклії: читайте на “Прямому” всі подробиці.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.