Я думаю, Труба сам мав би скласти повноваження – Верещук про скандал з аудіозаписами з главою ДБР
Глава Держбюро розслідувань Роман Труба мав би скласти сам повноваження, якщо буде доведено правдивість аудіозаписів його розмов з очільником Офісу президента Андрієм Богданом.
Про це в ексклюзивному коментарі “Прямому” розповіла народна депутатка від фракції “Слуга народу” Ірина Верещук.
“Це незаконно, він (Богдан – ред.) немає права впливати на діяльність ні ДБР, ні САП, ні НАБУ, ні будь-якого іншого правоохоронного органу. Єдине, як ми зможемо заангажуватися, щоб це було доведено. Бо наразі я не бачу якихось своїх прямих можливостей (щоб довести – ред.) Я думаю він (Труба – ред.) би мав сам скласти повноваження, якщо таке буде доведено”, – заявила депутатка.
Також вона зауважила, що не бачить потреби аби відставку Труби ініціювала фракція “Слуги народу”.
“Це може і “Європейська солідарність” і “Батьківщина” ініціювати. Позаяк ані Богдан, ані Труба не є членами фракції”. – наголосила Верещук.
Раніше політолог Андрій Смолій заявив, що ДБР переслідує виключно тих людей, які заважають чинній владі та Кремлю.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.