Стрічка новин

Я представляю 250 тисяч людей в Україні, а мене принижують: Шерембей прокоменував бійку з Мусієм

Я представляю 250 тисяч людей в Україні, а мене принижують: Шерембей прокоменував бійку з Мусієм

В четвер, 25 жовтня, в прямому ефірі телеканалу “Прямий” під час ток-шоу “Ситуація” сталась бійка між міністром охорони здоров’я України у 2014 році Олегом Мусієм та головою благодійної організації “Всеукраїнська мережа ЛЖВ” Дмитром Шерембеєм. Голова благодійної організації пояснив, чому почав бійку з екс-міністром.

Про це він розповів в ефірі “Прямого”.

“Я дуже коротко спробую пояснити причину, чому я так вчинив. Я не хочу шукати якесь пояснення, яке б мене добре виставляло. Але я представляю велику кількість людей – це приблизно 250 тисяч осіб в Україні, і їх оточення, які живуть зі смертельною хворобою. З 2000 року ми з нашою командою і партнерами боремося за життя цих людей в Україні. І не тільки цих. І, по суті, доклали максимум зусиль для того, щоб хоч якось почала змінюватися система охорони здоров’я … Я таких міністрів за свою історію бачив багато: Богатирьова, при Юлі, всюди. І коли в прямому ефірі людей, яких я представляю, називають “1% навіть не пацієнти” … а нас принижував Московський патріархат, Янукович, і всі, хто тільки міг. І, напевно, у мене накопичилася, звичайно ж, втома: що люди, які отримують корочку депутата, втрачають землю під своїми ногами і починають до людей як до товару ставитися”, – заявив він.

“Мені насправді не ображає в мою адресу що-небудь. Але коли людина починає вести себе так і це нормально, і це вже у нас не перший раз робиться … Я розумію, що у мене єдиний спосіб був. Я ж запитав його в прямому ефірі: зупиніться та не несіть цю нісенітницю. Я розумів, що він не зупинявся. Його треба було тільки просто остудити. Але єдине, що було під руками – холодна вода”, – пояснює Шерембей.

– Але багато людей мені розповідали, що коли ваш опонент був міністром, то ви з ним дуже добре співпрацювали. Що змінилося зараз?

“Це міністр, Який прийшов після революції. Ми всі були на Майдані. І, ви знаєте, цей холод-голод і тяжкість така – це вже надія піде … новий міністр, все зміниться. І повина прийти людина, яка зруйнує всю корупцію. Так ось, чим він займався? Педикюром і манікюром. Він за шість місяців взагалі нічого не зробив. Його зняли з однієї причини. Його перший заступник вкрав все, що можна було вкрасти. Їх потім просто зняли, щоб не ганьбити Майдан. Він просто цю деталь не розповідає. Але кожен раз, коли зі мною зустрічався, бідкався, що нічого не зможе зробити і зробити не зможе. Ми юе історію завжди умовчуємо. Тому що не можна було витрачати час на якихось людей, які не здатні щось робити. І хотіли, щоб прийшли якісь інші, які зможуть. Ось прийшла Уляна Супрун, яка за півтора року зробила в тисячу разів більше, ніж він за все своє життя”, – додав він.

Олег Мусій після бійки викликав поліцію та заявив, що звернеться до лікарів через подряпину, завдану Шерембеєм, бо він хворий на ВІЛ/СНІД.

Нагадаємо, 25 жовтня, в прямому ефірі телеканалу “Прямий” під час ток-шоу “Ситуація” сталась бійка між міністром охорони здоров’я України у 2014 році Олегом Мусієм та головою благодійної організації “Всеукраїнська мережа ЛЖВ” Дмитром Шерембеєм.

Це вже не перша бійка в ефірі “Прямого”. Раніше депутати Ігор Мосійчук та Сергій Шахов побились в прямому ефірі “Прямого” після фрази Шахова, що Мосійчуку варто менше відвідувати гей-паради.

Згодом ці ж депутати побились вдруге, але вже у ліфті офісу, де знаходиться студія “Прямого”.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.