За гроші Українського культурного фонду канал Коломойського зняв “Світське життя”
Фото: Reuters
Телеканал “1+1” зняв новорічну програму “Світське життя” за підтримки “Українського культурного фонду”. Перший випуск проєкту покажуть 26 грудня о 22:15, другий – 2 січня о 23:20.
Про це повідомив канал, передає “Детектор медіа”.
У першому випуску ведуча Катерина Осадча підіб’є підсумки 2020 року разом із зірковими гостями.
“Monatik разом з Lida Lee та Nino виконають святкову версію хіта “Ритмолов”, а Наталія Могилевська в компанії TikTok-зірок виступить із новим треком. Не обійдеться й без гумору, Дзідзьо разом з медпрацівниками із Луцька ексклюзивно для “Світського життя” виконають антикоронавірусний танок”, – йдеться в описі.
У другому новорічному випуску на глядачів чекають виступи гуртів “Антитіла”, “Шпилясті кобзарі” та The Hardkiss.
Також раніше журналісти програми “Схеми” повідомили, що Віктор Медведчук вказав у своїй майновій декларації за минулий рік компанію, що фігурує у структурі власності “Студії 1+1”. Відповідно до інформації, яку вказав Медведчук, його дружина телеведуча Оксана Марченко – кінцева бенефіціарна власниця фірми Bolvik Ventures із Британських Віргінських островів. Ця фірма, за даними на сайті телеканалу, через ланцюжок інших компаній має у власності 24,66% у “Студії 1+1”. Там же вказано, що цю компанію контролює лише бізнесмен Ігор Суркіс, але немає даних про причетність до неї Віктора Медведчука.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.