Події

Забрали документи та примушували працювати: у психлікарні Полтавщини утримували людей проти їх волі

Забрали документи та примушували працювати: у психлікарні Полтавщини утримували людей проти їх волі

Фото: Офіс омбудсмана

Двадцять дев’ять людей утримували проти їхньої волі у психіатричному закладі на Полтавщині.

Про це повідомив уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець.

За його словами, серйозні порушення прав людини виявили в обласному закладі з надання психіатричної допомоги Полтавської обласної ради.

“У приміщенні, де раніше застосовувалися примусові заходи медичного характеру, 29 пацієнтів повідомили, що їх утримують проти власної волі. У них вилучили документи та мобільні телефони, а також, за їхніми словами, їх залучають до примусової безоплатної праці” – написав омбудсмен.

Наразі відкрито кримінальне провадження, проводяться слідчі дії.

Нагадаємо, у Дніпрі викрили злочинну групу, яка викрала місцевого жителя та місяць знущалась з нього для того, щоб він переписав на них свою нерухомість, наразі усіх зловмисників затримали.

До слова, ​у Польщі вагітну жінку помістили в ізолятор психіатричної лікарні після того, як вона висловила намір перервати вагітність через серйозні вади розвитку плоду.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.