Завжди буду вдячний: принц Вільям відреагував на смерть дідуся Філіпа
Фото: Reuters
Онук королеви Великої Британії Єлизавети II принц Вільям відреагував на смерть свого діда принца Філіпа, який помер 9 квітня.
На своїй сторінці в Instagram принц Вільям опублікував зворушливий пост, в якому вшанував пам’ять дідуся.
“Століття життя мого діда визначалося служінням – своїй країні та Співдружності, дружині та королеві, нашій родині”, – йдеться в дописі принца Вільяма.
Він зазначив, що йому пощастило не просто мати приклад дідуся, який керував ним, але й стійку присутність Філіпа в дорослому житті – і в добрі часи, і в найважчі дні.
“Я завжди буду вдячний, що моя дружина мала стільки років, щоб пізнати мого дідуся. І за доброту, яку він проявляв до неї”, – зазначив Вільям.
Принц додав, що його діти завжди будуть мати спогади про дідуся, який приїжджав, щоб забрати їх у свою карету. Вони всі побачили його неймовірну жагу до пригод, а також пустотливе почуття гумору.
“Мій дід був надзвичайною людиною і частиною надзвичайного покоління. Ми з Кетрін продовжуватимемо робити те, що він хотів би, і підтримуватимемо Її Величність в наступні роки. Я буду сумувати за дідом, але знаю, що він хотів би, щоб ми продовжували роботу”, – завершив онук герцога Единбурзького.
До допису принц Вільям додав фото дідуся, який позує на кареті разом із маленьким принцом Джорджем.
Переглянути цей допис в Instagram
Нагадаємо, 9 квітня помер чоловік Єлизавети II принц Філіп.
Також королева Великої Британії Єлизавета ІІ важко переживає смерть чоловіка. У її житті величезна порожнеча.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.