Зеленський провів зустріч з головою Військового комітету НАТО
Фото: Офіс Президента України
Президент Володимир Зеленський провів зустріч з головою Військового комітету НАТО Стюартом Пічем.
Про це повідомляє пресцентр Офісу президента.
Глава держави подякував Альянсу за увагу до України та підтримку.
“Ми вдячні за серйозну цікавість НАТО до ситуації в Україні, на сході та в окупованому Криму. Вдячні нашим партнерам за постійну підтримку нашого суверенітету й територіальної цілісності. На жаль, ми дійсно бачимо зараз ускладнення на сході України, саме на Донбасі. Дійсно бачимо збільшення кількості пострілів», – сказав Зеленський.
Як зауважив Зеленський, з грудня почалося ускладнення, і до цього часу Україна втратила понад 20 своїх воїнів. У зв’язку з цим Україна постійно закликає до дотримання режиму припинення вогню у тому форматі, в якому він діяв торік після 27 липня.
У зустрічі взяли участь міністр оборони Андрій Таран, Головнокомандувач Збройних Сил України Руслан Хомчак, заступник керівника Офісу президента Ігор Жовква, голова Представництва НАТО в Україні Александер Вінніков та представник Міжнародного військового штабу НАТО в Україні Фердинанд Диха.
Раніше повідомлялося, що Рада національної безпеки і оборони готує спеціальне рішення про заходи на шляху вступу України до НАТО, які пов’язані з національною системою переходу на євроатлантичні стандарти.
Нагадаємо, США надають підтримку Україні в прагненні стати членом НАТО, однак рішення про це знаходиться в компетенції керівництва альянсу. Київ і Вашингтон перебувають в постійному контакті щодо ситуації на Донбасі.
Як відомо, Росія офіційно виступила проти приєднання США до Нормандського формату.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.