Війна

Жодного дня не воював: військовий комісар Одещини Борисов отримав орден просто так

Жодного дня не воював: військовий комісар Одещини Борисов отримав орден просто так

Фото: Reuters

Військового комісара Одеської області, полковника Євгена Борисова 2 квітня нагородили орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня.

Відповідний Указ №203/2022 був підписаний Президентом України. 

Проте відомо, що цю нагороду військовий комісар отримав, поки лежав в госпіталі. Він опинився в медичному закладі ще до війни і не отримав жодної бойової травми. Також відомо, що за останні 50 днів він не брав участі у жодному завданні і не мав відношення до бойових дій. 

В указі Президента України вказано, що орден надається «за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зразкове виконання військового обов’язку». Як саме Борисов захищав державний суверенітет, перебуваючи у госпіталі, невідомо. 

Євген Борисов був призначений військовим комісаром Одеської у липні 2019 року. До цього він обіймав посаду військового комісара Малиновського військкомату міста Одеси.

Нагадаємо, 24 лютого Президент РФ Володимир Путін оголосив війну Україні та розпочав масштабне вторгнення. По низці українських міст були завдані ракетні удари, атаковані військові об’єкти Збройних сил України.

Після цього Верховна Рада запровадила воєнний стан в Україні. У зв’язку з чим президент України Володимир Зеленський підписав указ про загальну мобілізацію та утворив Ставку Верховного головнокомандувача.

До слова, у деяких областях України запровадили комендантську годину, як вимушений крок в умовах війни.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.