Війна

ЗСУ звільнили близько тисячі населених пунктів, залишилось відвоювати ще понад 2500 – Резніков

ЗСУ звільнили близько тисячі населених пунктів, залишилось відвоювати ще понад 2500 – Резніков

фото: facebook НГУ

Українські воїни звільнили близько тисячі міст та сіл, залишилось відвоювати у РФ ще понад 2500 населених пунктів. І Україна вже показала, як це може бути зроблено.

Про це заявив міністр оборони України Олексій Резніков.

“Ми вже звільнили понад 1 тис. міст і сіл, які ворог захопив спочатку. Нам треба звільнити ще понад 2 тис. 500 маленьких сіл та міст. Росію безперечно можна перемогти. Україна вже показала, як це може бути зроблено, і тепер все залежить від міри, до якої вільний світ готовий підтримувати нас. Якщо ми отримаємо достатньо зброї вчасно, ми звільнимо нашу землю”, – зазначив Резніков під час дискусії, організованої Atlantic Council 19 липня.

Крім того, міністр наголосив, що РФ буде відкрита до серйозної розмови з Україною лише після того, як їй буде завдано поразки.

Нагадаємо, українські воїни 19 липня завдали удару по військовій базі РФ, що розташовувалася в районі Антонівського мосту в Херсоні. Окупаційна “влада” наразі розгублена через успішну діяльність ЗСУ у регіоні.

Тим часом Петро Порошенко разом із депутатом польського Сейму Павлом Ковалем побував у Краматорську. Під час зустрічі з міським головою Олександром Гончаренком Порошенко зазначив: українці на Донбасі чекають контрнаступу ЗСУ.

Крім того, розвідка Великої Британії повідомляє, що російські окупанти використовують шість окремих армій для наступу на Донбасі, проте стикаються з проблемою втрати бойового потенціалу.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.