У Луганську підірвали офіцера Генштабу РФ
Фото: ГУР МО
18 жовтня 2024 року близько 11:40 у центрі тимчасово окупованого Луганська вибухнув автомобіль УАЗ Патріот. Всередині машини перебував офіцер російської окупаційної армії – майор Дмитро Первуха.
Про це повідомляє пресцентр ГУР Міноборони.
Як стверджується, в результаті вибуху причетний до воєнних злочинів загарбник був знищений.

Первуха перебував на службі підпорядкованого генштабу ЗС РФ 273-го розвідувального центру (в/ч 53847), чий пункт постійної дислокації розташований у місті Новосибірськ.
На окупованих територіях України майор Первуха обіймав посаду так званого “начальника штабу зі служби військ і безпеки військової служби”.
Нагадаємо, на початку жовтня ЗМІ з посиланням з посилання на співрозмовника у Головному управлінні розвідки повідомили, що українським ракетним ударом поблизу тимчасово окупованого Донецька були ліквідовані шестеро північнокорейських офіцерів.