Війна

У Луганську підірвали офіцера Генштабу РФ

У Луганську підірвали офіцера Генштабу РФ

Фото: ГУР МО

18 жовтня 2024 року близько 11:40 у центрі тимчасово окупованого Луганська вибухнув автомобіль УАЗ Патріот. Всередині машини перебував офіцер російської окупаційної армії – майор Дмитро Первуха.

Про це повідомляє пресцентр ГУР Міноборони.

Як стверджується, в результаті вибуху причетний до воєнних злочинів загарбник був знищений.

Фото: ГУР

Первуха перебував на службі підпорядкованого генштабу ЗС РФ 273-го розвідувального центру (в/ч 53847), чий пункт постійної дислокації розташований у місті Новосибірськ.

На окупованих територіях України майор Первуха обіймав посаду так званого “начальника штабу зі служби військ і безпеки військової служби”.

Нагадаємо, на початку жовтня ЗМІ з посиланням з посилання на співрозмовника у Головному управлінні розвідки повідомили, що українським ракетним ударом поблизу тимчасово окупованого Донецька були ліквідовані шестеро північнокорейських офіцерів.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.