Оплата комуналки в Києві по QR-коду: як це працює
Кияни можуть оплатити комунальні послуги за допомогою будь-якого додатку для зчитування QR-коду на смартфоні. Такий спосіб оплати запровадили у комунальному концерні «Центр комунального сервісу» за підтримки КП «ГІОЦ».
Про це повідомляє Офіційний портал Києва.
«За допомогою додатку для зчитування QR-коду на смартфоні наводиться камера на квитанцію в місці розташування зображення QR. Після цього споживач потрапляє на сайт «Центру комунального сервісу» на сторінку сплати рахунку з повним переліком комунальних послуг. Якщо людина авторизована на муніципальному сайті, залишиться лише обрати спосіб сплати. Якщо не авторизована – перед вибором способу сплати система запропонує ввести номер телефону та електронну пошту, на яку буде відправлена квитанція про сплату», – роз’яснює т.в.о. генерального директора комунального концерну «Центр комунального сервісу» Андрій Щербина.
А сплатити таким чином комуналку зможуть мешканці столиці, які отримали квитанції від КП «Головний інформаційно-обчислювальний центр» (КП «ГІОЦ»).
Щербина також зауважив, що оплата онлайн набагато зручніша й оперативніша, ніж оплата в банку. Платник тепер не витрачає часу на стояння у чергах банку.
“Завдяки електронному сервісу на сайті ЦКС споживач не лише має вільний доступ до нарахувань, а й передає показання лічильників, отримує квитанцію про оплату та нагадування про необхідність оплати в подальшому.”, – додав т.в.о. генерального директора комунального концерну.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.