15-річная українська тенісистка Костюк претендує на нагороду “Прорив місяця” від WTA
Українська тенісистка Марта Костюк потрапила в число претенденток на звання “Прорив місяця” у квітні.
Минулого місяця 15-річна киянка запам’яталася тенісним уболівальникам по всьому світу своїм виступом на турнірі WTA Premier у Штутгарті.
Там юна українка виграла три раунди кваліфікації, здобула дебютну перемогу в основній сітці турніру WTA і на рівних боролася із сьомою ракеткою світу Каролін Гарсією.
Окрім Костюк у число претенденток увійшли Бернарда Пера і Ана Богдан. Американка у квітні дійшла до чвертьфіналу Прем’єр-турніру в Чарльстоні – найкращий її результат у WTA-турі на цей момент, а румунка стала півфіналісткою турнірів у Монтерреї і Боготі, де поступилася тільки майбутнім чемпіонкам.
Нагадаємо, 15-річна українська тенісистка Марта Костюк вийшла у фінал турніру серії ITF в китайському Чжухаї.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.