У парку корупції висадили антикорупційну алею зі 140 дерев

У парку корупції висадили антикорупційну алею зі 140 дерев

У парку корупції, що у Ботанічному саду, висадили антикорупційну алею зі 140 дерев, повідомляє “Репортер”.

Ця цифра не випадкова: саме таку кількість справ НАБУ на данний момент передала до суду.

У посадці рослин брали участь усі відвідувачі парку. Детективи НАБУ та очільниця антикорупційної ініціативи ЄС в Україні Ека Ткешелашвілі також взяли участь у акції. “Це дуже важливе рішення, епохальний момент для розвитку антикорупційних форм у цій державі. Коли суд уже буде створений (ВАКСУ – Вищий антикорупційний суд України – ред.) увесь ланцюжок організації, які боряться з корупцією в частині кримінальної юстиції, цей ланцюжок буде завершений. Дуже важливо, аби цей суд було створено”, – зазначила Ека Ткешелашвілі.

26 червня президент України Петро Порошенко підписав закон №8497 “Про створення Вищого антикорупційного суду”.

11 червня президент України Петро Порошенко підписав закон про Вищий антикорупційний суд.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.