Георгій Тука про перемир’я з 1 липня: Не бачу ніяких підстав для того, щоб та домовленість, яка досягнута в Мінську цей раз, буде дотримуватися

Георгій Тука про перемир’я з 1 липня: Не бачу ніяких підстав для того, щоб та домовленість, яка досягнута в Мінську цей раз, буде дотримуватися

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій Тука не бачить підстав для дотримання бойовиками нової досягнутої в Мінську домовленості про перемир’я з 1 липня.

Про це Георгій Тука повідомив у інтерв’ю “Прямому“.

“Виходячи з того, що в нас вже було 14 домоленостей про перемир’я, і жодне з них не трималось в повному обсязі, то я не бачу ніяких підстав для того, щоб та домовленність, яка досягнута в Мінську цей раз, що вона буде дотримуватися. Окрім того, якось недовірливо звучать ті запевнення пана Сайдіка про заборону використання зброї і таке інше, виходячи з тієї інформації, що вчора знову таки, на жаль, у нас були втрати”, – зазначив він.

Нагадаємо, представники Тристоронньої контактної групи на засіданні 27 червня домовилися про перемир’я з 1 липня 2018 року.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.