Новини

Інтоксикація і набряк мозку: стало відомо про стан дівчинки, яка отруїлась у дитячому таборі на Київщині

Інтоксикація і набряк мозку: стало відомо про стан дівчинки, яка отруїлась у дитячому таборі на Київщині

Дівчинка, яка отруїлася у приватному дитячому таборі на Київщині ТОВ “Дитячий оздоровчий заклад санаторного типу “Славутич”, переведена до Києва в лікарню “Охматдит”.

Про це заступник головного лікаря повідомила кореспонденту “Прямого”.

“Дівчинка була госпіталізована в тяжкому стані. В неї був розлад кишково-шлункового тракту, в неї були симптоми інтоксикації. На жаль, хвороба протікала незвичайно. Стан її погіршувався і наростав набряк мозку. Дівчинка знаходилась в комі. Зараз дівчинка переведена в бригаду медичної допомоги, в лікарню “Охматдит” для подальшого обстеження і лікування”, – розповіла вона.

Нагадаємо, у приватному дитячому таборі Переяслав-Хмельницького району Київської області ТОВ “Дитячий оздоровчий заклад санаторного типу “Славутич” отруїлися 12 дітей, одна з них – в комі.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.