У центрі Києва підстрелили, а потім добили чоловіка: встановлено особу загиблого
У центрі Києва на вулиці Великій Васильківській сталася стрілянина. Зловмисник зробив два постріли у чоловіка, який невдовзі помер у відділенні столичної лікарні.
Про це повідомили в прес-службі Національної поліції Київської області.
“До чергової частини столичної поліції надійшла інформація про смерть потерпілого”, – ідеться в повідомленні.
Відомо, що зловмисник із місця події втік.
За попередньою інформацією, він вистрілив у чоловіка, а коли той впав – зробив ще кілька пострілів.
“На місці вилучили стріляні гільзи, імовірно – від пістолета Макарова”, – додали в Нацполіції.
Особа потерпілого встановлена.
У Києві введено оперативний план щодо розшуку та затримання невідомого.
За інформацією свідків чоловік, який стріляв був кавказької зовнішності, 30-35 років, одягнений в чорну куртку, при собі мав вогнепальну зброю.
Наразі правоохоронці встановлюють обставини події, спілкуються зі свідками та очевидцями, а також проводять огляд місця злочину.
Розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України.
Раніше “Прямий” повідомляв, що правоохоронці ліквідували міжнародну групу наркоторговців та вилучили у них шість кілограмів кокаїну вартістю в 30 мільйонів гривень.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.