Новини

У центрі Києва підстрелили, а потім добили чоловіка: встановлено особу загиблого

У центрі Києва підстрелили, а потім добили чоловіка: встановлено особу загиблого

У центрі Києва на вулиці Великій Васильківській сталася стрілянина. Зловмисник зробив два постріли у чоловіка, який невдовзі помер у відділенні столичної лікарні.

Про це повідомили в прес-службі Національної поліції Київської області.

“До чергової частини столичної поліції надійшла інформація про смерть потерпілого”, – ідеться в повідомленні.

Відомо, що зловмисник із місця події втік.

За попередньою інформацією, він вистрілив у чоловіка, а коли той впав – зробив ще кілька пострілів.

“На місці вилучили стріляні гільзи, імовірно – від пістолета Макарова”, – додали в Нацполіції.

Особа потерпілого встановлена.

У Києві введено оперативний план щодо розшуку та затримання невідомого.

За інформацією свідків чоловік, який стріляв був кавказької зовнішності, 30-35 років, одягнений в чорну куртку, при собі мав вогнепальну зброю.

Наразі правоохоронці встановлюють обставини події, спілкуються зі свідками та очевидцями, а також проводять огляд місця злочину.

Розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України.

стрілянина, Київ, постраждалі



стрілянина, Київ, постраждалі

стрілянина, Київ, постраждалі



Раніше “Прямий” повідомляв, що правоохоронці ліквідували міжнародну групу наркоторговців та вилучили у них шість кілограмів кокаїну вартістю в 30 мільйонів гривень.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.