20 років брехні: мешканці Коломиї протестували проти виступу Юлії Тимошенко
Тимошенко
В Коломиї на Івано-Франківщині з вигуками “ганьба” та “Юлю геть” зустріли кандидата в президенти Юлію Тимошенко.
Про це повідомляє кореспондент “Прямого” Ольга Зеліско.
Там на площі зібрались і прихильники, і противники кандидатки. Противники прийшли із плакатами 20 років брехні та “Юля зло”. Між ними і шанувальниками кандидатки спалахнула суперечка. Дехто почав знімати це на мобільні телефони. Шанувальники почали рвати плакати проти Юлі і також намагались вирвати з рук телефони на які знімали відео.
Нагадаємо, за даними Київського міжнародного інституту соціології, у Володимира Зеленського рейтинг становить 36,9%, Петра Порошенка – 17,7%, Юлії Тимошенко – 15,8%.
Центр протидії корупції (ЦПК) вимагає від Генерального прокурора Юрія Луценка порушити кримінальне провадження за фактами можливого незаконного збагачення народної депутатки та кандидатки у Президенти Юлії Тимошенко.
Також раніше “Прямий” повідомляв, що кандидати в президенти обклеїли автобуси своєю агітацією. Користувачі соцмереж побачили автобуси з фотографіями Юлії Тимошенко, Андрія Садового та Олега Ляшко.
Крім того, громадянська мережа “Опора” виявила порушення законодавства в агітації пана Гриценка та у Юлії Тимошенко.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.