9 грудня у Парижі матимемо узгоджену позицію РФ і Європи проти України – експерт
Під час зустрічі у Нормандському форматі, яка відбудеться 9 грудня у Парижі, Європа і Росія матимуть спільну антиукраїнську позицію у питанні газу.
Про це в ефірі “Прямого” сказав політичний та економічний експерт Юрій Гаврилечко.
“Європа буде працювати з “Газпромом”, оскільки їй потрібен газ. Про репутацію можна говорити тоді, коли є багато постачальників і можливостей. У Європи цього нема. Наприклад, у Німеччини є стійкі й тривалі економічні інтереси, інакше б ані перший, ані другий “Північні потоки” не були б побудовані. Треба враховувати, що крім українських інтересів є ще багато інших. Або на перемовинах ми досягаємо консенсусу, тобто виграшної позиції для всіх сторін, або маємо йти на компроміс. Але, скоріш за все, 9 грудня будемо мати узгоджену позицію РФ і Європи проти України”, – сказав експерт.
Раніше а депутатка від фракції “Слуга народу”Ірина Верещук заявила, що на зустрічі у Нормандському форматі питання газу не повинно порушуватися.
Нардеп від фракції “Європейська Солідарність” Артур Герасимов наголосив, що коли Україна купує у Російської Федерації електроенергію, марно було б сподіватися, що Данія відмовить у прокладанні “Північного потоку-2” в її територіальни водах.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.