Або клінічний ідіот, або зрадник – Висоцький про участь нардепа від “Слуги народу” в російському ток-шоу
https://www.facebook.com/e.shevchenko76/photos_albums
Участь депутата від фракції “Слуга народу” Євгена Шевченка у російському пропагандистському шоу свідчить або про клінічний дебілізм цього політика, або про його проросійські погляди.
Про це в ефірі “Прямого” сказав народний депутат восьмого скликання Сергій Висоцький.
“Мені здається, що участь кожного українця в російському шоу є неприпустимою. Я критикував своїх колег, які виходили в ефірі російських ток-шоу, навіть з дуже проукраїнськими позиціями, оскільки бачу в цьому лише бажання власного піару. А у випадку з Шевченком ми бачимо, як людина, яка є або клінічним ідіотом, або просто зрадником, синхронізує свою риторику з російською, погоджується з кремлівськими пропагандистами. Шевченко називає ситуацію на Донбасі “конфліктом”, а не війною. Він також веде мову про якихось ультранаціоналістів, які заважають владі врегулювати “конфлікт” мирним шляхом. Фактично, Шевченко звітує росіянам про те, чому Україна досі не капітулювала”, – сказав ексдепутат.
Висоцький також додав, що фракція “Слуга народу” повинна виключити свого “ватного” колегу зі своїх лав і відібрати депутатський мандат.
“Вони (Слуга народу” – ред.) підписували декларацію, засвідчували свій патріотизм. То нехай нагадають про це Шевченку й позбавлять його депутатського мандату”, – підсумував колишній нардеп.
Нагадаємо, депутат від фракції “Слуга народу” Євген Шевченко в форматі включення з Києва взяв участь в пропагандистському шоу “Велика гра” на російському Першому каналі. Нардеп уточнив, що рішення далося йому нелегко, а метою було “донести громадянам Російської Федерації пряму позицію українського народу і влади України щодо створення та виконання всіх умов для забезпечення миру на окупованих територіях”.
Читайте також: У нардепа від “Слуги народу” Олександра Ткаченка знайшли незареєстровану віллу у Києві.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.