Новини

Активісти громади США не задоволені організацією зустрічі з Зеленським

Активісти громади США не задоволені організацією зустрічі з Зеленським

Не всі активісти громади Сполучених Штатів Америки залишились задоволені організацією зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським.

Про це “Прямому” повідомила активістка української громади США Марина Приходько.

Активістка зауважила, що відбір учасників спілкування був занадто ретельним і не завжди зрозумілим.

“Те, що це називається зустріч з лідерами громади тут у Нью-Йорку – ми, як громада ми не знаємо, хто лідери, тому що ми не знаємо хто запрошений на ці зустрічі. Це зовсім не правильно. Якби був якийсь представник чи міністерство для закордонних українців, я думаю ми б вирішили цю проблему”, – розповіла Приходько.

“Якщо ми говоримо про зустріч з громадськими активістами, то треба приходити і зустрічатись з громадськими активістами, а не з тими хто пройшов відбір Офісу президента, посольства, якоїсь певної організації чи ще якихось спецслужб”, – додала активіста української громади США Любов Шипович.

Нагадаємо, що президент України Володимир Зеленський зустрівся з українською діаспорою у Нью-Йорку.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.