Активісти громади США не задоволені організацією зустрічі з Зеленським
Не всі активісти громади Сполучених Штатів Америки залишились задоволені організацією зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським.
Про це “Прямому” повідомила активістка української громади США Марина Приходько.
Активістка зауважила, що відбір учасників спілкування був занадто ретельним і не завжди зрозумілим.
“Те, що це називається зустріч з лідерами громади тут у Нью-Йорку – ми, як громада ми не знаємо, хто лідери, тому що ми не знаємо хто запрошений на ці зустрічі. Це зовсім не правильно. Якби був якийсь представник чи міністерство для закордонних українців, я думаю ми б вирішили цю проблему”, – розповіла Приходько.
“Якщо ми говоримо про зустріч з громадськими активістами, то треба приходити і зустрічатись з громадськими активістами, а не з тими хто пройшов відбір Офісу президента, посольства, якоїсь певної організації чи ще якихось спецслужб”, – додала активіста української громади США Любов Шипович.
Нагадаємо, що президент України Володимир Зеленський зустрівся з українською діаспорою у Нью-Йорку.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.