Актор Метт Деймон з’явиться у фільмі “Тор 4: Любов і грім”
Американський актор Метт Деймон зніметься в четвертій частині франшизи “Тор”.
Про це пише видання Deadline з посиланням на прем’єр-міністра Австралії Скотта Моррісона.
За його словами, Деймон нещодавно прилетів до Австралії, де і пройдуть зйомки фільму “Тор: любов і грім”.
У якій ролі актор з’явиться в картині, поки невідомо. У “Торі 3” Деймон виконав камео — він зіграв актора, який зображував Локі в театральній постановці.
“Той факт, що голлівудська суперзірка Метт Деймон приєднався до наших артистів на зйомках такого великого фільму в Новому Південному Уельсі, — велика перемога, яка допоможе створити тисячі робочих місць для жителів Австралії”, — зазначив Моррісон.
Нагадаємо, що Disney+ презентував другий трейлер серіалу Marvel “ВандаВіжн”, який вийде на сервісі 15 січня 2021 року.