Аномалії на Сонці: чи варто очікувати послаблення магнітних бур
З середи, 12 березня, в Україні відчутно послабшає геомагнітна активність. В наступні дні українці відчують магнітні бурі середньої сили з жовтим рівнем небезпеки.
Про це повідомили в Meteoagent.
Варто зауважити, що практично від початку березня була помітна підвищена сонячна активність. Зокрема з 4 по 12 березня магнітні бурі оцінювались в червоний рівень небезпеки за шкалою K-індексу.
Незважаючи на те, що в середу, 12 березня геомагнітна буря вщухне, вона все одно може впливати на населення Землі. У людей може виникати головний біль, слабкість, підвищена втома, а також – проблеми зі сном. Також може відчуватися дратівливість, тривожність, зниження концентрації та уваги.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.